Kekemelik Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arınma Dönemi - İLK 10 GÜNÜM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba dertdaş arkadaşlar. Ben Hakan. Nam-ı diğer Kekeme Youtuber. Kanalımı takip edenler bilir. 1 aylık susma dönemindeyim. Gelişmeleri size hergün buradan aktaracağım. Beni takip edin. Bütün kekemelere bol şanslar diliyorum.

1. GÜNÜM : 
2. GÜNÜM :
3. GÜNÜM : 
4. GÜNÜM :
5. GÜNÜM: 
6. GÜNÜM: 
7. GÜNÜM:
8. GÜNÜM:
9. GÜNÜM:
10. GÜNÜM:


Gerçekten sonucu merak ediyorum. Bol şanslar ve başarılar dilerim
Petra
(04/02/2018, 15:33)PetraS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gerçekten sonucu merak ediyorum. Bol şanslar ve başarılar dilerim
Petra

Teşekkürler Petra hanım. Bütün kekemelerin şansa ihtiyacı var. Dua edelim başaracağız.
Şunu çok merak ediyorum 1 aylık susma dönemi sonucunda daha önceki konuşma reaksiyonlarını unutacak mısın ve Artık yepyeni bir konuşma reaksiyonuna mı sahip olacaksın. Yani hatasız bir şekildemi konuşacaksın.
(04/02/2018, 19:44)palmerias Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şunu çok merak ediyorum 1 aylık susma dönemi sonucunda daha önceki konuşma reaksiyonlarını unutacak mısın ve  Artık yepyeni bir konuşma reaksiyonuna mı sahip olacaksın. Yani hatasız bir şekildemi konuşacaksın.

Evet. Söylenen tam olarak bu. Bilgisayardan yazılımı silip yenisini yüklemek gibi yani. Öyle düşün.
(02/02/2018, 21:58)KeKeMe_YouTubeR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba dertdaş arkadaşlar. Ben Hakan. Nam-ı diğer Kekeme Youtuber. Kanalımı takip edenler bilir. 1 aylık susma dönemindeyim. Gelişmeleri size hergün buradan aktaracağım. Beni takip edin. Bütün kekemelere bol şanslar diliyorum.

1. GÜNÜM : 
2. GÜNÜM :
3. GÜNÜM : 
4. GÜNÜM :merhaba videoda çok güzel konuşuyorsunuz, gerçekten kekememisiniz yoksa milletle kafa mı buluyorsunuz?
Sayfalar: 1 2