Kekemelik Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hangouts Canlı Yayınlarına Nasıl Katılınır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar
Duyarsızlaştırma ve birçok faydası olduğunu düşünerek yaptığımız hangouts canlı yayınlarına nasıl katılım olacağıyla ilgili bir bilgilendirme yazısı ele almak istedim.

Cep Telefonu veya Tabletten Girenler İçin

1. Başta andorid telefonlar için playstore dan veya apple marka cihaz kullananlar için applestore dan hangouts uygulamasının indirilmesi gerekir. Aslında bir nevi mesajlasma programı.
2. Daha sonra hangouts programı açılarak gmail hesabınızla uygulamaya giriş yapılır.
3. Daha sonra canlı yayın zamanı geldiğinde paylaşılan hangouts linkine tıklanılarak direk hangouts uygulması açılarak sizi canlı yayına dahil edecektir.

Bilgisyardan Girenler İçin

1. Başta Web browser olarak hata olmasın diye google chrome yüklü olmasını isteyebilir. İşi sağlama almak için bilgiysarınızda google chrome uygulmasının yüklü olduğuna emin olunuz. Eğer yüklü değilse google da arama yaparak kolay şekilde yükleyebilirsiniz.
2. Daha sonra canlı yayın başlamaya yakın face de veya forumda paylaşılan hangouts linkine tıkladığınızda size direk google chrome da bir sekme açarak o sayfaya gmail hesabınızla giriş yaptığınızda dire sohbet arayüzünü açacaktır. Bu safhadan sonra web camera ve mokrofon ayarlarınızı kontrol ederek yayına katılabilirsiniz.


Küçük Not: Hangouts yayınlarına katılacak arkadaşlar mikrofon özelliği olan kulaklık kullanmalarını şiddetle öneriyoruz. Diğer türlü sohbet ortamında teknik olarak problemler ortaya çıkmaktadır.
Tesekkürler, umarim faydali bir yayin olur.
Bu hongust ucretlimi acaba
Hangouts'dan önce burada ve facebook grubumuzda duyururuz. Bizde hiçbir şey ücretli değildir.
Bundan sonra yapılacak hangouts kapalı ve sadece kadınlara yönelik olacak. Muhtemelen 3 veya 4 Mart'ta.
Link kısa süre öncesinden paylaşılacak.
İlginiz için teşekkürler
Petra
Oyle olursa cok sevinicem bende katilmak isterim cogunluk
Genel canlı yayın ne zaman olur acaba
Sayfalar: 1 2