Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyarsızlaşma Çalışmaları Videolu
#1
https://www.youtube.com/watch?v=k8BFq6lItWM

https://www.youtube.com/watch?v=d8_yu2GofvA

https://www.youtube.com/watch?v=q570NuwcoZs&t=3s
Ara
Cevapla
#2
Toplu ulaşımda bu gibi bağırarak duyarsızlaşma çalışmaları yaparken izin alarak yapın.Hastası olur,psikolojik sorunu olan olur ya da istemez belli olmaz o yüzden ilk başta sorun.Burada metroda gençler gitar çalmadan önce izin alıyor.
Ara
Cevapla
#3
Bütün herkese tek tek sorup duyarsızlaşma çalışması yapıcam birazdan hasta veya psikolojik sorununuz yok dimi diye sorduktan insanları haberdar ettikten sonra duyarsızlaşma çalışması yapmana gerek kalmaz zaten.
Ara
Cevapla
#4
Tek tek sormayacaksın zaten isteyen olmazsa ses çıkmaz kimseden.İyilerine denk gelmişsin öyle duyarsızlaşma çalışması olmaz toplumun kuralları vardır.Kimse birilerinin bağırmasını dinlemek istemez.Duyarsızlaşma çalışması her türlü yapılır öyle sormadan yapılmalı diye bir kural yok.
Ara
Cevapla
#5
Yok öyle duyarsızlaşma çalışması oldu gerçekten kendimden biliyorum çok da iyi oldu.
Toplum yoktur o kuralları koyanda sensin. Ben böyle yapmaya devam edeceğim. Sen toplumun kuralları ile yaşamaya devam et.
Ara
Cevapla
#6
Ne demek toplum yoktur?Toplumun kurallarını ben koymadım zaten var olan kurallar.İnsanları rahatsız etmek istiyorsan istediğin kadar bağırarak yapabilirsin.Sadece kendini düşünmeyeceksin başkalarını da düşüneceksin.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi