Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kekebek Her insan özeldir.
#1
Merhabalar, 
kekebek hakkında bazı haberler vermek istiyorum sizlere. kekebek yakın zamanda kekemelik temasıyla ortaya çıkmış olan sosyal yardımlaşma platformu. Kekeme bir girişimci tarafından kurulmuştur ancak kekemelik haricinde iletişim ve hayata dair her konuyu barındırır. İnsanların kendilerini ait hissedebilecekleri bir ev oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu evin içini sizlerle beraber kocaman bir aile dolduracak. Bütün amacımız, bu topraklardaki pırıl pırıl insanların ellerinden tutabilmek, birilerinin hayatına dokunabilmek. Eğer bir kişinin bile ideallerine ulaşmasında önayak olabilirsek ödülümüzü almış olacağız. Kekemelik, Motivasyon, Girişimcilik ve başarılı insanların biyografilerini barındıran kekebek.com'un yanısıra aile fertlerinin birbirleriyle sohbet edebilmesi için forum.kekebek.com çatısını oluşturduk. Ailemize katılmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutlu oluruz.
Bu projeye yazarlık, araştırma veya duyuru departmanlarından birinde gönülden destek olmak isteyen bütün dostlarımızı ekibimizde görmekten mutluluk duyarız.

KekemelikForum.com'un Kurucusu Sayın Petra Hanım'a kekebek sosyal yardımlaşma projesine destek verdiği için teşekkürlerimi iletmeyi bir borç sayarım.

Sosyal Medya'da bizi takip edebilirsiniz; kekebekcom
İletişim için; mail@kekebek.com

kekebek Sosyal Yardımlaşma Projesi Kurucusu
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi