Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kekemelik Kongresi Wiesbaden 2016
#1
Merhaba arkadaşlar,
30 Eylül - 02 Ekim tarihleri arasında Almanya'nın Wiesbaden kentinde Kekemelik ve Özyardım Federasyonu'nun 43. yıllık kongresi 'Dil Konuşma Terapistleri - Psikologlar - Özyardım Grupları El Ele' başlığı altında düzenlenecektir.

3 gün boyunca 200'den fazla kekeme, terapist ve konuya ilgili diğer kişiler panellerde, atöylelerde ve başka etkinliklerde kekemelik hakkındaki en güncel bilgileri yukarıdaki başlık ışığında değerlendirecek ve paylaşacaktır.

Fırsat bu fırsat: oraya gittiğimde sizin de özel sorularınızı not alıp orada bulunan kişi ve uzmanlara sorabilirim. Size mutlaka cevap vereceğime söz veriyorum! Haydi önerilerinizi bekliyorum!

Selamlar
Petra
#kekelemek #kekemelik #vanriper
Ara
Cevapla
#2
Selam, öncelikle dediğin gibi, bu çok büyük bir fırsat ve burada senin olman da bizim için çok büyük fırsat, benim önce genel sonra özel bir kaç sorum olacak,
- öncelikle,sen zaten herhalde som gelişmelerden ve tekniklerden ve başarı hikayelerinden bahsedeceksindir mutlaka ama bunları duymak isteriz.
- ikinci soru,biliyorsun terapi uzmanını bulmak ve terapi almak Türkiye'de çok zor ve çok pahalı.bunun için insanım kendi kendine uygulayabilecekleri ve işe yarayan teknik,kaynak vs varmı, ingilizce bile olsa ben parça parça turkçeye çevirmeye yardımcı olabilirim.bu çok önemli bir konu aslında.
-3. Konuda bizde burda kendi aramızda konuşurken bir tiyatro oyunu sergileyebilir miyiz acaba diye konuşuyoruz.senaryo hakkında oradaki oynanan skeçlerden bize fikir, destek vs gelebilir mi, bulabilir misin ? Teşekkürler. sizi seviyoruz Smile
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi