Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kekemelikle eğlenin
#1
Merhaba dertdaş arkadaşlarım. Her hafta Youtube'da sizlerle kekemelik ile ilgili mizah tadında sohbet videoları hazırlayacağım. Umarım sıkılmadan izlersiniz. Bütün kekemelere hitaben bilgi videoları olacak. Düz insanlar da izleyebilir.   :Smile  oynatma listesi aşağıdadır.... Abone olursanız sevinirim. İyi eğlenceler... 

Oynatma listesi linki :

https://www.youtube.com/watch?v=T5qqx9gh...fiBVq47Ysi

1. bölüm burada : 
2. bölüm burada : 
3. bölüm burada :
4. bölüm burada : 
5. bölüm burada : 
6. bölüm burada : 
7. bölüm burada :
8. bölüm burada :
9. bölüm burada :
10. Final bölümü burada:


Ara
Cevapla
#2
Seni takip ediyorum. 1 ay sonra nasıl olacaksın çok merak ediyorum. Bu deney eğer başarıya ulaşırsa mükemmel birşey olur. Şunu söylim arada ağzından kelime kaçırabilirsin... Çok dikkat etmek gerek.
Ara
Cevapla
#3
(01/02/2018, 22:57)palmerias Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seni takip ediyorum. 1 ay sonra nasıl olacaksın çok merak ediyorum. Bu deney eğer başarıya ulaşırsa mükemmel birşey olur. Şunu söylim arada ağzından kelime kaçırabilirsin... Çok dikkat etmek gerek.

Yok kardeşim. pek ihtiyacim yok kelimelere. Tek ihtiyaç tabletten anneme akşama ne yemek var diye soruyorum. Kargo geldi bugün. Tc numarami sordu. Yazdım verdim adama. Şaşirdi napsın adam halden anladı. ilk günüm böyle geçti. Bunlari da gelecek vidyomda anlaticam.  Bu arada ben abarttım. Diğer kekemeler 1 hafta, dayanabiliyorlarsa 2 hafta yeterli. Denemesi bedava ?
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi